Loading ...
close

دغدغه های شیرین عروس ها

logo
دغدغه های شیرین عروس ها

 

دغدغه های شیرین عروس ها

 

برگزاری مراسم عروسی ، بزرگترین دغدغه ی شیرین و پر استرس برای هر دختر خانم در طول زندگی اش به حساب میاد که کاهی باعث بوجود امدن استرس های بسیار زیاد میشه.

دلیلی که بیشتر خانم ها تمام سال را در حال برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی هستند این است: یک عالمه کار که کوچک و ناچیز به نظر می رسند! نه تنها انجام دادنِ رزرو های اولیه از پیش، بلکه جزئیات بیشماری وجود دارند که نیاز دارید برای بپایان رساندن، برایشان وقت بگذارید. ولی این طور نیست که بگوئیم برگزاری مراسم عروسی زود هنگام را نمی توان مدیریت کرد. با کمی خلاقیت و کمک طلبیدن از سایرین، میتوانید جشن عروسی رویایی خود را در 3 ماه یا کم تر به واقعیت تبدیل کنید.

از نکته های طلائی ای که چند عروس انجام دادن تا به خواسته ی خود رسیده اند، کمال استفاده را ببرید:

 

از کمک خواستن از دیگران نترسید

کمک دیگران را بپذیرید. داشتن عروسی زود هنگام به این معناست که شما مجبورید به دوستان و افراد خانواده ی خود که آنها را قبول دارید، اطمینان کنید تا به امور مختلف مربوط به عروسی ،که شما فرصت آن را ندارید، رسیدگی کنند. درغیر این صورت، نهایت استرس را خواهید داشت.

 

ارائه دهندگان کلیه خدمات مربوط به عروسی ها را از یاد نبرید

بدنبال جایی باشید که حداکثرکار را برای شما انجام دهد. در آن صورت تنها مسئله ای که شما باید برای برگزاری مراسم عروسی نگران آن باشید، طراحی جزئیات، دکوراسیون، لباس ها، یک طرح کلی از رنگ و غیره است. خدمات دهنده باید لیستی از لوازم مورد نیاز را به شما ارائه دهد تا شما از میان آنها انتخاب کنید، در حالی که خودشان بقیه را تهیه می کنند.

 

یک برنامه ریزی کنید و آن را ادامه بدهید

از رویای برگزاری مراسم عروسی و بزرگ ترین روز زندگیتان چشم پوشی نکنید و سست و بی اراده نباشید. با توجه به بودجه ی خود، چیزی را که برای برنامه ریزی آن نیاز دارید را دقیقاً مشخص کنید و حدس و گمانِ زیاد را متوقف کنید. اگر شما از اول برای دسته گل عروسی تان، گل صد تومانی میخواستید، ولی بعد یک عکس خیره کننده از یک نوع گل دیگر در یک مجله یا وب سایت دیدید و تو انتخاب خود شک کردید، بدانید که بسیار بیشتر از زمانی که برای برگزاری مراسم عروسی تان وقت گذاشتید، به طول خواهد انجامید.

 

آن را در روز تعطیل برگزار کنید

البته با این توضیح کوتاه که برای اینکه بتوانید در روز جمعه یا روز تعطیل، محلی برای برگزاری مراسم را رزرو کنید، تو دردسر بزرگی خواهید افتاد. در این مورد پیشنهاد می کنم نگاهی به روز پنجشنبه یا شنبه بیاندازید و برای یکی ازاین روزها رزرو کنید. یکی از مزایای این کار این است که میتوانید مبلغ چشم گیری را از خرج و مخارج بکاهید.

 

اجناس آماده را خریداری کنید

بعد از تصمیم گیری در مورد مسائل مربوط به برگزاری مراسم، اولین کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن لباس عروس است. حوشبختانه، خیلی جاها، بخصوص آنلاین وجود دارند که شما میتوانید از ابتدا لباستان را سفارش داده و ظرف چند روز آنرا تحویل بگیرید. در واقع من لباسم را از یک مغازه با 20% تخفیف خریدم.

 

منبع سایت جشنامه

صفحه باغ تالار فرمانیه

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

باغ تالار فرمانیه باغ تالار فرمانیه باغ تالار فرمانیه باغ تالار فرمانیه

یراق آلات کابینت

سنگ دهبید

 

باغ تالار فرمانیه          

 

 

 

آدرس:  تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

تلفن ثابت: 22047232 021

تلفن همراه: 09121236219